Stránky

3. 3. 2013

Gossip Girl


Někteří z vás možná seriál GOSSIP GIRL aneb SUPER DRBNA sledují či sledovali už déle, já začala teprve na začátku února. Nějak jsem o něm moc nevěděla, nikdo z mých bližších kamarádů o něm nemluvil, až mi jedna kamarádka řekla, že na něm začíná být dost závislá.

Našla jsem si proto stránky SERIÁLŮ , kde se dá spousta sledovat online. "Gossipka" je zde dabovaná, na což jsem si rychle zvykla a hlasy mi k postavám už sedí.

Příběh se týká hlavních postav jménem Serena Van Der Woodsenová (její matka Lilly a bratr Erik), Daniel Humphrey (jeho sestra Jenny a otec Rufus), Nate Archibald, Chuck Bass, Blair Walldorfová, Vanessa Abramsová ... Všichni, až na Jenny, Rufuse, Dana a Vanessy žijí na new yorské Upper East Side, část New Yorku kterou bych přirovnala k naší Pařížské ulici v Praze ☺. Všichni hlavní hrdinové chodí do soukromé školy a chystají se na vysokou. Dál vám prozrazovat nebudu, seriál je totiž plný zvratů, nových postav a zajímavých zápletek i rozuzlení. Všem holkám, které baví móda, mladí lidé, New York a vztahy vlastně i nám blízké - 100% DOPORUČUJI ! Určitě stojí za to všech 6 sérií shlédnout. Já jsem teď na začátku čtvrté ☺.

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY GOSSIP GIRL

ČESKÝ BLOG GOSSIP GIRL

DALŠÍ ČESKÝ BLOG GOSSIP GIRL

Officiální trailer


Žádné komentáře:

Okomentovat